AktivtAksjeselskap934359755
SW SERVICE AS
SILJAN · Reklamebyråvirksomhet · Stiftet 2024
Omsetning0,8 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 934359755
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 73.110ReklamebyråvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- SILJAN
- Adresse
- Mølleåsen 4, 3748, SILJAN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- markedsføringreklamegrunnarbeidgravingdreneringsprengningplaneringreparasjonvedlikeholdbiler
- Stiftet
- 2024
Aksjonærer
Største aksjonær: ERIK WASKAAS (50,0 %)
- ERIK WASKAASperson50,0 %
- PETTER SÆVES WASKAASperson50,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SW SERVICE AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSW SERVICE AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,8 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,3 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Driftsmargin2,9 %Tilfredsstillende
Resultatgrad2,6 %Tilfredsstillende
Egenkapitalandel56,7 %Positiv
Gjeldsgrad0,8Positiv
Likviditetsgrad0,40Svak
Arbeidskapital−87 377 krSvak
Lignende selskaper
- TRY AS1002 mill. kr
- TRY SCHJÆRVEN MEDIA AS726 mill. kr
- BAUER MEDIA OUTDOOR NORGE AS450 mill. kr
- MOOD COMMUNICATION AS393 mill. kr
- WAL AS272 mill. kr
- SFDC NORWAY AS246 mill. kr
Ledelse og styre
- Petter Sæves Waskaas (f. 2002)Daglig leder
- Erik Waskaas (f. 1979)Styrets leder
- Petter Sæves Waskaas (f. 2002)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassGurholtveien (0.2 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (32 km)
Finansiell helseindeks85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 45 % i Reklamebyråvirksomhet
EierskapNorsk eid, største eier 50 %
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SW SERVICE AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SW SERVICE AS?
- Organisasjonsnummeret er 934359755. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
- Hvem er daglig leder i SW SERVICE AS?
- Petter Sæves Waskaas er daglig leder, og Erik Waskaas er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SW SERVICE AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,8 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SW SERVICE AS?
- Største aksjonær er ERIK WASKAAS med 50,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 2 registrerte aksjonærer.
- Hvor holder SW SERVICE AS til?
- Forretningsadressen er Mølleåsen 4, 3748 SILJAN.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.