orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap934385349

MOV AS

FARSUND · Uoppgitt · Stiftet 2024

Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
934385349
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
FARSUND
Adresse
Ravneheiveien 859, 4550, FARSUND
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringaksjerverdipapirer
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: MARIANN FAHRET (100,0 %)

  1. MARIANN FAHRETperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MOV AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseMOV AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,1 mill. kr3,3 mill. kr3,3 mill. kr
2024––0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,3 mill. kr3,3 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Mariann Fahret (f. 1970)Styrets leder
  • Veronika Fahret (f. 1992)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

  • GEIR ÅRNESBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning

Registrert forretningsadresse: Ravneheiveien 859, 4550, FARSUND. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSande (1.6 km)
Nærmeste flyplassKristiansand Airport (74 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 65 % i Uoppgitt
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MOV AS

Hva er organisasjonsnummeret til MOV AS?
Organisasjonsnummeret er 934385349. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvor mye omsatte MOV AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på 3,3 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier MOV AS?
Største aksjonær er MARIANN FAHRET med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder MOV AS til?
Forretningsadressen er Ravneheiveien 859, 4550 FARSUND.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.