orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap934454022

OWL & FOX AS

SANDEFJORD · Dataprogrammeringstjenester · Stiftet 2024

Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2024
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
934454022
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.100DataprogrammeringstjenesterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SANDEFJORD
Adresse
Hegnasletta 11, 3217, SANDEFJORD
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskap
Stiftet
2024

Aksjonærer

Største aksjonær: SONDRE BILLY SOLLIE HEM (70,0 %)

  1. SONDRE BILLY SOLLIE HEMperson70,0 %
  2. MARIA GRENDAL ANDERSSONperson10,0 %
  3. MARTIN HÆNGSLEperson10,0 %
  4. SINGSTAD INNOVATION ASselskap10,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i OWL & FOX AS, summert over aksjeklasser. 1 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (1)

OWL & FOX AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • AdresseAdresse endret til Hegnasletta 11, SANDEFJORD
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseOWL & FOX AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Sondre Billy Sollie Hem (f. 1976)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Hegnasletta 11, 3217, SANDEFJORD. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassUranienborgveien (0.2 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (6 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 90 % i Dataprogrammeringstjenester
EierskapNorsk eid, største eier 70 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om OWL & FOX AS

Hva er organisasjonsnummeret til OWL & FOX AS?
Organisasjonsnummeret er 934454022. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2024.
Hvor mye omsatte OWL & FOX AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på -0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier OWL & FOX AS?
Største aksjonær er SONDRE BILLY SOLLIE HEM med 70,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 4 registrerte aksjonærer.
Hvor holder OWL & FOX AS til?
Forretningsadressen er Hegnasletta 11, 3217 SANDEFJORD.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.