orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap935106230

FLYTTDITT AS

SKIEN · Flyttetransport · Stiftet 2025

Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
935106230
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
49.420FlyttetransportSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SKIEN
Adresse
Sandakervegen 23A, 3736, SKIEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
flyttetransport
Stiftet
2025

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseFLYTTDITT AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin77,8 %Positiv
Resultatgrad77,8 %Positiv
Egenkapitalandel100,0 %Positiv
Gjeldsgrad0,0Positiv
Arbeidskapital60 010 krPositiv

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Ali Al-Kelabi (f. 1989)Daglig leder
  • Ali Al-Kelabi (f. 1989)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted
flyttditt.no
Teknologi
WordPressLiteSpeed

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Sandakervegen 23A, 3736, SKIEN. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassNenset (0.4 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (36 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 89 % i Flyttetransport

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FLYTTDITT AS

Hva er organisasjonsnummeret til FLYTTDITT AS?
Organisasjonsnummeret er 935106230. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
Hvem er daglig leder i FLYTTDITT AS?
Ali Al-Kelabi er daglig leder, og Ali Al-Kelabi er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte FLYTTDITT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvor holder FLYTTDITT AS til?
Forretningsadressen er Sandakervegen 23A, 3736 SKIEN.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.