orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap935389720

VALIDÉ INVEST III AS

STAVANGER · Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond · Stiftet 2025

Dette er et aksjeselskap registrert i Stavanger med organisasjonsnummeret 935389720. Selskapet drives som et alternativt investeringsfond (AIF) som ikke er klassifisert som verdipapirfond. Virksomheten fokuserer på alternative investeringer utenfor det tradisjonelle verdipapirmarkedet.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
935389720
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
64.312Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfondSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Alternative investeringsfond (AIF) unntatt verdipapirfond
Kommune
STAVANGER
Adresse
Professor Olav Hanssens vei 7A, 4021, STAVANGER
Postadresse
Postboks 8034, 4068, STAVANGER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
alternativeinvesteringsfondaifverdipapirfond
Stiftet
2025

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseVALIDÉ INVEST III AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,3 mill. kr-0,3 mill. kr-0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202514,0 mill. kr13,7 mill. kr0,3 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Eirik Sønneland (f. 1975)Daglig leder
  • Anne Cathrin Østebø (f. 1974)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Digital tilstedeværelse

LEI
254900OK6ZWB6IB3OX75

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Registre og tillatelser

Finanstilsynet
  • Alternative investment fund (AIF)

Kilde: Mattilsynet, Helsedirektoratet (bevillingsregisteret), Finanstilsynet.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Professor Olav Hanssens vei 7A, 4021, STAVANGER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassInnovasjonsparken (0.1 km)
Nærmeste flyplassStavanger Airport, Sola (7 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
RevisorBig 4

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om VALIDÉ INVEST III AS

Hva er organisasjonsnummeret til VALIDÉ INVEST III AS?
Organisasjonsnummeret er 935389720. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
Hvem er daglig leder i VALIDÉ INVEST III AS?
Eirik Sønneland er daglig leder, og Anne Cathrin Østebø er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder VALIDÉ INVEST III AS til?
Forretningsadressen er Professor Olav Hanssens vei 7A, 4021 STAVANGER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.