AktivtAksjeselskap935408253
TØMMERÅSEN EIENDOM AS
LARVIK · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2025
Selskapet er et aksjeselskap basert i Larvik som driver med kjøp og salg av egen fast eiendom. Med en årlig omsetning på 2 millioner kroner er TØMMERÅSEN EIENDOM AS registrert under organisasjonsnummeret 935408253.
Omsetning2,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 935408253
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- LARVIK
- Adresse
- Tømmeråsen 24, 3260, LARVIK
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgegenfasteiendom
- Stiftet
- 2025
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseTØMMERÅSEN EIENDOM AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,1 mill. kr | 1,8 mill. kr | 1,8 mill. kr | 1,4 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,0 mill. kr | 1,4 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Driftsmargin85,7 %Positiv
Resultatgrad66,9 %Positiv
Egenkapitalandel73,8 %Positiv
Gjeldsgrad0,4Positiv
Likviditetsgrad0,75Svak
Arbeidskapital−99 335 krSvak
Lignende selskaper
- FRYSJAPARKEN UTVIKLING AS872 mill. kr
- HELGERUDKVARTALET BOLIG AS545 mill. kr
- FIRDA EIENDOM AS463 mill. kr
- STEINAN HOLDING AS366 mill. kr
- VOLLEBEKK STASJON UTBYGGINGSSELSKAP AS311 mill. kr
- METEVA EIENDOM AS287 mill. kr
Ledelse og styre
- Anders Hovland (f. 1973)Daglig leder
- Anders Hovland (f. 1973)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- BRUNLANES REGNSKAP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassHildrebakken (0.5 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (20 km)
Finansiell helseindeks70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 15 % i Kjøp og salg av egen fast eiendom
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om TØMMERÅSEN EIENDOM AS
- Hva er organisasjonsnummeret til TØMMERÅSEN EIENDOM AS?
- Organisasjonsnummeret er 935408253. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
- Hvem er daglig leder i TØMMERÅSEN EIENDOM AS?
- Anders Hovland er daglig leder, og Anders Hovland er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte TØMMERÅSEN EIENDOM AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 2,1 mill. kr, med et driftsresultat på 1,8 mill. kr og et årsresultat på 1,4 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvor holder TØMMERÅSEN EIENDOM AS til?
- Forretningsadressen er Tømmeråsen 24, 3260 LARVIK.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.