orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap936073085

SB TAKST & PROSJEKT AS

MOSS · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2025

Omsetning0,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
936073085
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
MOSS
Adresse
Hammerdalen 7, 1597, MOSS
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
bedriftsrådgivningadministrativt
Stiftet
2025

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • RolleNy rolle: MOSS REVISJONSKONTOR AS (REGN)
    • StiftelseSB TAKST & PROSJEKT AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,1 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-39,2 %Svak
Resultatgrad-39,2 %Svak
Egenkapitalandel-26,6 %Svak
Likviditetsgrad0,58Svak
Arbeidskapital−44 898 krSvak

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Simen Bøhaugen (f. 1981)Daglig leder
  • Simen Bøhaugen (f. 1981)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKjeldsen (0.3 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (37 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 55 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SB TAKST & PROSJEKT AS

Hva er organisasjonsnummeret til SB TAKST & PROSJEKT AS?
Organisasjonsnummeret er 936073085. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
Hvem er daglig leder i SB TAKST & PROSJEKT AS?
Simen Bøhaugen er daglig leder, og Simen Bøhaugen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte SB TAKST & PROSJEKT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvor holder SB TAKST & PROSJEKT AS til?
Forretningsadressen er Hammerdalen 7, 1597 MOSS.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.