KITANI BYGG AS
OSLO · Snekkerarbeid · Stiftet 2025
Selskapet er registrert som aksjeselskap i Oslo og utfører snekkerarbeid og montering av dører, vinduer og kjøkken. Aktiviteten omfatter håndverkstjenester innen snekring og innredning. Selskapet hadde ingen registrert omsetning i siste rapporteringsperiode.
Om selskapet
- Org.nummer
- 936292992
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 43.320SnekkerarbeidSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Kristian Bogneruds vei 37G, 0956, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- snekkerarbeidmonteringdørervinduerkjøkken
- Stiftet
- 2025
Hendelser
- StiftelseKITANI BYGG AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,2 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- NIVAKO AS437 mill. kr
- HANDE AS312 mill. kr
- MODULVEGGER OSLO AS305 mill. kr
- RELOKATOR AS294 mill. kr
- INDUNOR AS256 mill. kr
- DVS ENTREPRENØR AS220 mill. kr
Ledelse og styre
- Naumche Kitani (f. 2003)Daglig leder
- Naumche Kitani (f. 2003)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- AURUM REGNSKAP ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- ABDULRAUFAndre sosialtjenester uten botilbud ellers
- E.R JOEL RYBERGAnnen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted
Registrert forretningsadresse: Kristian Bogneruds vei 37G, 0956, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om KITANI BYGG AS
- Hva er organisasjonsnummeret til KITANI BYGG AS?
- Organisasjonsnummeret er 936292992. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
- Hvem er daglig leder i KITANI BYGG AS?
- Naumche Kitani er daglig leder, og Naumche Kitani er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte KITANI BYGG AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,2 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvor holder KITANI BYGG AS til?
- Forretningsadressen er Kristian Bogneruds vei 37G, 0956 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.