orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap936887759

FLAMME AEROSPACE AS

TRONDHEIM · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2025

Selskapet er et aksjeselskap basert i Trondheim som tilbyr ingeniørtjenester innen luftfarts- og romfartssektoren. Virksomheten omfatter annen teknisk konsulentvirksomhet og retter seg mot bedrifter som har behov for spesialisert ingeniørkompetanse.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2025
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
936887759
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TRONDHEIM
Adresse
Lossiusvegen 22, 7045, TRONDHEIM
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
ingeniørtjenester
Stiftet
2025

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseFLAMME AEROSPACE AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Ask Haugerud Hovik (f. 1998)Daglig leder
  • Ask Haugerud Hovik (f. 1998)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Lossiusvegen 22, 7045, TRONDHEIM. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassDalen Hageby (0.1 km)
Nærmeste flyplassTrondheim Airport, Værnes (24 km)
Finansiell helseindeks
40 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 94 % i Annen teknisk konsulentvirksomhet

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FLAMME AEROSPACE AS

Hva er organisasjonsnummeret til FLAMME AEROSPACE AS?
Organisasjonsnummeret er 936887759. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2025.
Hvem er daglig leder i FLAMME AEROSPACE AS?
Ask Haugerud Hovik er daglig leder, og Ask Haugerud Hovik er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte FLAMME AEROSPACE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvor holder FLAMME AEROSPACE AS til?
Forretningsadressen er Lossiusvegen 22, 7045 TRONDHEIM.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.