orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap937257708

EMBER VENTURES AS

STAVANGER · Reklamebyråvirksomhet · Stiftet 2026

Et aksjeselskap registrert i Stavanger som driver reklamebyråvirksomhet. Selskapet har organisasjonsnummeret 937257708 og tilbyr tjenester innen reklame og markedsføring.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
937257708
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
73.110ReklamebyråvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
STAVANGER
Adresse
Bertha Bergs gate 23, 4009, STAVANGER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2026

Hendelser

    • StiftelseEMBER VENTURES AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Finn Mathias Finsnes (f. 1994)Daglig leder
  • Finn Mathias Finsnes (f. 1994)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Bertha Bergs gate 23, 4009, STAVANGER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassErika Nissens vei (0.1 km)
Nærmeste flyplassStavanger Airport, Sola (10 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om EMBER VENTURES AS

Hva er organisasjonsnummeret til EMBER VENTURES AS?
Organisasjonsnummeret er 937257708. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i EMBER VENTURES AS?
Finn Mathias Finsnes er daglig leder, og Finn Mathias Finsnes er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder EMBER VENTURES AS til?
Forretningsadressen er Bertha Bergs gate 23, 4009 STAVANGER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 14. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.