AktivtAksjeselskap937330030
JOKKI Y HOLDING AS
OSLO · Uoppgitt · Stiftet 2026
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 937330030
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- OSLO
- Adresse
- Munkedamsveien 59, 0270, OSLO
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Stiftet
- 2026
Hendelser
- StiftelseJOKKI Y HOLDING AS stiftet
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Idar Eliasson Løkken (f. 1992)Daglig leder
- Idar Eliasson Løkken (f. 1992)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- GANGNAM KOREAN RESTAURANT ASDrift av restauranter
- CHWALINSKI BYGG OG REHABOppføring av bygninger
- HEESCHS RESTAURANTDrift av restauranter
- JUNE HANSENSkjønnhetspleie
- KAYVO ANDERSENDataprogrammeringstjenester
- LISBETH RØNNING SCENEOPPLEVELSERUtøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst
- LØWE LANDSKAPArkitektvirksomhet
- NORDGLAZE ASDetaljhandel med kulturvarer ikke nevnt annet sted
Registrert forretningsadresse: Munkedamsveien 59, 0270, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassVika atrium (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (38 km)
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om JOKKI Y HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til JOKKI Y HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 937330030. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
- Hvem er daglig leder i JOKKI Y HOLDING AS?
- Idar Eliasson Løkken er daglig leder, og Idar Eliasson Løkken er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor holder JOKKI Y HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Munkedamsveien 59, 0270 OSLO.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 14. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.