orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap937590903

TANNLEGE K. RUUD AS

SPYDEBERG · Tannlegetjenester · Stiftet 2026

Dette aksjeselskapet tilbyr tannlegetjenester og er lokalisert i Spydeberg. Selskapet er registrert med organisasjonsnummeret 937590903 og driver profesjonell tannlegepraksis.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
937590903
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
86.230TannlegetjenesterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
SPYDEBERG
Adresse
Helge Ingstads vei 17, 1820, SPYDEBERG
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2026

Hendelser

    • RolleNy rolle: Ørjan Johansen (LEDE)
    • RolleFratrådt: Kari Jensine Ruud (LEDE)
    • StiftelseTANNLEGE K. RUUD AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Kari Jensine Ruud (f. 1958)Daglig leder
  • Ørjan Johansen (f. 1979)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Helge Ingstads vei 17, 1820, SPYDEBERG. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSpydeberg ungdomsskole (0.4 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (64 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TANNLEGE K. RUUD AS

Hva er organisasjonsnummeret til TANNLEGE K. RUUD AS?
Organisasjonsnummeret er 937590903. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i TANNLEGE K. RUUD AS?
Kari Jensine Ruud er daglig leder, og Ørjan Johansen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder TANNLEGE K. RUUD AS til?
Forretningsadressen er Helge Ingstads vei 17, 1820 SPYDEBERG i INDRE ØSTFOLD kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 20. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.