AktivtAksjeselskap937600933
DLO HOLDING AS
HOLTER · Uoppgitt · Stiftet 2026
Dette er et aksjeselskap registrert med organisasjonsnummer 937600933. Selskapet har sitt hovedkontor på Holter og holder seg primært med investering i aksjer og verdipapirer, samt bedriftsrådgivning av administrativ karakter.
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 937600933
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- HOLTER
- Adresse
- Harstadrøet 41, 2034, HOLTER
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- investeringaksjerverdipapirerbedriftsrådgivningadministrativt
- Stiftet
- 2026
Hendelser
- StiftelseDLO HOLDING AS stiftet
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Dan Lirhus Olsen (f. 1972)Daglig leder
- Dan Lirhus Olsen (f. 1972)Styrets leder
- Renate Olsen Solheim (f. 1977)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- ØKONOMISENTERET VOSS ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassHolter sag (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (8 km)
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om DLO HOLDING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til DLO HOLDING AS?
- Organisasjonsnummeret er 937600933. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
- Hvem er daglig leder i DLO HOLDING AS?
- Dan Lirhus Olsen er daglig leder, og Dan Lirhus Olsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor holder DLO HOLDING AS til?
- Forretningsadressen er Harstadrøet 41, 2034 HOLTER i NANNESTAD kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 9. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.