AktivtAksjeselskap937806663
NAYA TRANSPORT AS
TROLLÅSEN · Godstransport på vei · Stiftet 2026
Dette aksjeselskapet er registrert i Trollåsen og driver godstransport på vei. Virksomheten består av transport av gods ved hjælp av kjøretøy. Selskapet er registrert med organisasjonsnummeret 937806663.
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 937806663
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 49.410Godstransport på veiSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- TROLLÅSEN
- Adresse
- Mellomåsveien 126, 1414, TROLLÅSEN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- transportgodsvei
- Stiftet
- 2026
Hendelser
- StiftelseNAYA TRANSPORT AS stiftet
Lignende selskaper
- DSV ROAD AS4299 mill. kr
- NOR-LOG AS2119 mill. kr
- POSTEN BRING BILDRIFT AS1567 mill. kr
- AXESS LOGISTICS AS962 mill. kr
- BRING INTERMODAL AS924 mill. kr
- VEØY AS805 mill. kr
Ledelse og styre
- Abdul Hamid Sulaiman Alabbas (f. 1997)Daglig leder
- Abdul Hamid Sulaiman Alabbas (f. 1997)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- KVUAB KJELL ERLING KVITBERGBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- ÅNUND AUSTENÅUtøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk
Registrert forretningsadresse: Mellomåsveien 126, 1414, TROLLÅSEN. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassOppegård næringspark (0.3 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (46 km)
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om NAYA TRANSPORT AS
- Hva er organisasjonsnummeret til NAYA TRANSPORT AS?
- Organisasjonsnummeret er 937806663. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
- Hvem er daglig leder i NAYA TRANSPORT AS?
- Abdul Hamid Sulaiman Alabbas er daglig leder, og Abdul Hamid Sulaiman Alabbas er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor holder NAYA TRANSPORT AS til?
- Forretningsadressen er Mellomåsveien 126, 1414 TROLLÅSEN i NORDRE FOLLO kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.