AktivtAksjeselskap937979797
VPG INVEST AS
VIGRESTAD · Uoppgitt · Stiftet 2026
Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 937979797 er basert i Vigrestad og driver med investering i aksjer og verdipapirer. Selskapet er registrert som verdipapirfond eller investeringsselskap innenfor finanssektoren.
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 937979797
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- VIGRESTAD
- Adresse
- Stokkalandsheia 13, 4362, VIGRESTAD
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- investeringaksjerverdipapirer
- Stiftet
- 2026
Hendelser
- StiftelseVPG INVEST AS stiftet
Lignende selskaper
- MICHAEL INVESTERINGER AS7735 mill. kr
- HVO AS1770 mill. kr
- GEMINOR AS912 mill. kr
- FERD KKA AS473 mill. kr
- AUTOGROSSISTEN AS239 mill. kr
- FROGNER UTVIKLING AS238 mill. kr
Ledelse og styre
- Pål Gunnar Vigrestad (f. 1995)Daglig leder
- Pål Gunnar Vigrestad (f. 1995)Styrets leder
- Grete Vigrestad (f. 1995)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassStokkalandshadlet (0.3 km)
Nærmeste flyplassStavanger Airport, Sola (36 km)
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om VPG INVEST AS
- Hva er organisasjonsnummeret til VPG INVEST AS?
- Organisasjonsnummeret er 937979797. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
- Hvem er daglig leder i VPG INVEST AS?
- Pål Gunnar Vigrestad er daglig leder, og Pål Gunnar Vigrestad er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor holder VPG INVEST AS til?
- Forretningsadressen er Stokkalandsheia 13, 4362 VIGRESTAD i HÅ kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.