orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap938191794

MLBV AS

OSLO · Reklamebyråvirksomhet · Stiftet 2026

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
938191794
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
73.110ReklamebyråvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Alnagata 11, 0192, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
markedsføringreklame
Stiftet
2026

Hendelser

    • StiftelseMLBV AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Marisa Lucia Benavides-Vereau (f. 1985)Daglig leder
  • Marisa Lucia Benavides-Vereau (f. 1985)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Alnagata 11, 0192, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassOslo Hospital (0.3 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (37 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MLBV AS

Hva er organisasjonsnummeret til MLBV AS?
Organisasjonsnummeret er 938191794. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i MLBV AS?
Marisa Lucia Benavides-Vereau er daglig leder, og Marisa Lucia Benavides-Vereau er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder MLBV AS til?
Forretningsadressen er Alnagata 11, 0192 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.