orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap938207534

MOVENTO AS

KRISTIANSAND S · Reklamebyråvirksomhet · Stiftet 2026

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
938207534
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
73.110ReklamebyråvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KRISTIANSAND S
Adresse
Barstølveien 31, 4636, KRISTIANSAND S
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
markedsføringreklame
Stiftet
2026

Hendelser

    • RolleNy rolle: Ina Charlotte Ursvik (MEDL)
    • AdresseAdresse endret til Barstølveien 31, KRISTIANSAND S
    • StiftelseMOVENTO AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • David Esteban Diaz Farias (f. 1976)Daglig leder
  • David Esteban Diaz Farias (f. 1976)Styrets leder
  • Ina Charlotte Ursvik (f. 1992)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Barstølveien 31, 4636, KRISTIANSAND S. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassStadion (0.1 km)
Nærmeste flyplassKristiansand Airport (8 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MOVENTO AS

Hva er organisasjonsnummeret til MOVENTO AS?
Organisasjonsnummeret er 938207534. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i MOVENTO AS?
David Esteban Diaz Farias er daglig leder, og David Esteban Diaz Farias er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder MOVENTO AS til?
Forretningsadressen er Barstølveien 31, 4636 KRISTIANSAND S i KRISTIANSAND kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 3. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.