AktivtAksjeselskap938227195
SILVERWING MARKET AS
ÅLESUND · Annen undervisning innenfor kultur · Stiftet 2026
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1
Om selskapet
- Org.nummer
- 938227195
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 85.529Annen undervisning innenfor kulturSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- ÅLESUND
- Adresse
- Ringgata 15B, 6005, ÅLESUND
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- salgkunstvarervegneandreundervisningkurskunstlokalproduksjonvarer
- Stiftet
- 2026
Hendelser
- StiftelseSILVERWING MARKET AS stiftet
Lignende selskaper
- MUSIKKUNDERVISNINGEN NORGE AS19,1 mill. kr
- STEPS DANSESTUDIO AS17,0 mill. kr
- ART MUSIKAL OG BALLETTSKOLE AS15,3 mill. kr
- QUICK STYLE AS8,3 mill. kr
- EXTEND - ART OF DANCE AS8,1 mill. kr
- MILDE MATHILDE & DRILLPIKENE AS7,7 mill. kr
Ledelse og styre
- Celine Nab Hansen (f. 2000)Daglig leder
- Pamela Elena Gardea Medina (f. 1988)Styrets leder
- Bieke Jozefien Jozef Louise Mathijs (f. 1997)Styremedlem
- Celine Nab Hansen (f. 2000)Styremedlem
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Nærmeste kollektivholdeplassSteinvågbakken (0.1 km)
Nærmeste flyplassÅlesund Airport (10 km)
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SILVERWING MARKET AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SILVERWING MARKET AS?
- Organisasjonsnummeret er 938227195. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
- Hvem er daglig leder i SILVERWING MARKET AS?
- Celine Nab Hansen er daglig leder, og Pamela Elena Gardea Medina er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor holder SILVERWING MARKET AS til?
- Forretningsadressen er Ringgata 15B, 6005 ÅLESUND.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 11. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.