orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap938335699

WAAGE KAPITAL AS

GARNES · Uoppgitt · Stiftet 2026

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
938335699
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
GARNES
Adresse
Garnesrenen 27, 5264, GARNES
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskap
Stiftet
2026

Hendelser

    • StiftelseWAAGE KAPITAL AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Sander Halland Waage (f. 1996)Daglig leder
  • Sander Halland Waage (f. 1996)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Garnesrenen 27, 5264, GARNES. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassGarnesmarka vest (0.1 km)
Nærmeste flyplassBergen Airport, Flesland (22 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om WAAGE KAPITAL AS

Hva er organisasjonsnummeret til WAAGE KAPITAL AS?
Organisasjonsnummeret er 938335699. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i WAAGE KAPITAL AS?
Sander Halland Waage er daglig leder, og Sander Halland Waage er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder WAAGE KAPITAL AS til?
Forretningsadressen er Garnesrenen 27, 5264 GARNES i BERGEN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 23. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.