orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap938601305

SOMBYGG AS

VIGRESTAD · Utvikling og salg av byggeprosjekter · Stiftet 2026

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
938601305
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.120Utvikling og salg av byggeprosjekterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
VIGRESTAD
Adresse
Hauglandsvegen 5, 4362, VIGRESTAD
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
totalentreprenørutviklingbyggeprosjektersalgutleietømreroppføringvedlikeholdbygninger
Stiftet
2026

Hendelser

    • StiftelseSOMBYGG AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Stein Ove Matnisdal (f. 1980)Daglig leder
  • Stein Ove Matnisdal (f. 1980)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Hauglandsvegen 5, 4362, VIGRESTAD. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVigrestad stasjon (0.6 km)
Nærmeste flyplassStavanger Airport, Sola (35 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om SOMBYGG AS

Hva er organisasjonsnummeret til SOMBYGG AS?
Organisasjonsnummeret er 938601305. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i SOMBYGG AS?
Stein Ove Matnisdal er daglig leder, og Stein Ove Matnisdal er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder SOMBYGG AS til?
Forretningsadressen er Hauglandsvegen 5, 4362 VIGRESTAD i HÅ kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.