orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap938638071

GLOMAR INVEST AS

TROLLÅSEN · Uoppgitt · Stiftet 2026

Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2026
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
938638071
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
00.000UoppgittSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TROLLÅSEN
Adresse
Rosenholmveien 25, 1414, TROLLÅSEN
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
holdingselskap
Stiftet
2026

Hendelser

    • StiftelseGLOMAR INVEST AS stiftet

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Martin Flatgård (f. 1982)Daglig leder
  • Bjørn Ivar Flatgård (f. 1949)Styrets leder

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Rosenholmveien 25, 1414, TROLLÅSEN. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKolbotn gravlund (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (45 km)

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om GLOMAR INVEST AS

Hva er organisasjonsnummeret til GLOMAR INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 938638071. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2026.
Hvem er daglig leder i GLOMAR INVEST AS?
Martin Flatgård er daglig leder, og Bjørn Ivar Flatgård er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor holder GLOMAR INVEST AS til?
Forretningsadressen er Rosenholmveien 25, 1414 TROLLÅSEN i NORDRE FOLLO kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 7. oktober 2026.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.