SAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA
KOLBOTN · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 1956
Dette er et samvirkeforetak registrert i Kolbotn som driver utleie av fast eiendom. Selskapet drives som ideelt foretak uten erverv til formål, og har som hovedoppgave å drive og utvikle samfunnshuset som møtested for lokalsamfunnet. Huset tilbyr møterom, kinosal, teaterscene, kafe, studierom, foreningslokaler og kontorer.
Om selskapet
- Org.nummer
- 950633069
- Organisasjonsform
- Samvirkeforetak
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- KOLBOTN
- Adresse
- Strandliveien 1, 1410, KOLBOTN
- Postadresse
- Postboks 1001 Sentrum, 1418, KOLBOTN
- Nettside
- www.samfunnshuset.no
- Telefon
- 66 80 14 21
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- utvikledrivesamfunnshusetdermedskaffehøveligsamlingsstedrommøterkino
- Stiftet
- 1956
Konsern
- Datterselskaper (1)
- SAMFUNNSHUSET EIENDOM AS (100 %)
SAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- StiftelseSAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA stiftet
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Underenheter (1)
Digital tilstedeværelse
- Nettsted
- www.samfunnshuset.no
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Bedrifter på samme adresse
- HANS NIELSEN HAUGES GRUNNSKOLE FOLLO ASOrdinær grunnskoleundervisning
- KOLBENS VENNERAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
- KOLBOTN CHINA HOUSE DIEP CAN MUIDrift av restauranter
- KOLBOTN PENSJONISTFORENINGAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
- SAMEIET KULTUR- OG AKTIVITETSSENTERET KOLBENAktiviteter i borettslag og boligsameier
- SAMFUNNSHUSET EIENDOM ASUtleie av egen eller leid fast eiendom
Registrert forretningsadresse: Strandliveien 1, 1410, KOLBOTN. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA
- Hva er organisasjonsnummeret til SAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA?
- Organisasjonsnummeret er 950633069. Selskapet er registrert som samvirkeforetak i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1956.
- Hvor holder SAMFUNNSHUSET KOLBOTN SA til?
- Forretningsadressen er Strandliveien 1, 1410 KOLBOTN i NORDRE FOLLO kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.