orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap956701465

TELEPARTNER AS

TROMSØ · Produksjon av måle-, kontroll- og navigasjonsinstrumenter · Stiftet 1989

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Tromsdalen og driver med salg og service av teleteknisk utstyr samt prosjektering av tilhørende installasjoner. Virksomheten faller inn under klassifiseringen produksjon av måle-, kontroll- og navigasjonsinstrumenter. Organisasjonsnummeret er 956701465.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet1989
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
956701465
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
26.510Produksjon av måle-, kontroll- og navigasjonsinstrumenterSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TROMSØ
Adresse
Terminalgata 32, 9019, TROMSØ
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
salgserviceteletekniskutstyrsamtprosjekteringdittoinstallasjoner
Stiftet
1989

Aksjonærer

Største aksjonær: POLARCOM AS (100,0 %)

  1. POLARCOM ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TELEPARTNER AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
POLARCOM AS (100,0 %)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • AdresseAdresse endret til Terminalgata 32, TROMSØ
    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseTELEPARTNER AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20230,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20220,2 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,1 mill. kr0,8 mill. kr0,3 mill. kr–
20241,1 mill. kr0,8 mill. kr0,3 mill. kr–
20231,1 mill. kr0,8 mill. kr0,3 mill. kr–
20221,1 mill. kr1,1 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Andreas Eilertsen (f. 1993)Daglig leder
  • Stig Petter Persen (f. 1969)Styrets leder
  • Andreas Eilertsen (f. 1993)Styremedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Terminalgata 32, 9019, TROMSØ. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassNovasenteret (0.1 km)
Nærmeste flyplassTromsø Airport (5 km)
Finansiell helseindeks
65 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 97 % i Produksjon av måle-, kontroll- og navigasjonsinstrumenter
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TELEPARTNER AS

Hva er organisasjonsnummeret til TELEPARTNER AS?
Organisasjonsnummeret er 956701465. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1989.
Hvem er daglig leder i TELEPARTNER AS?
Andreas Eilertsen er daglig leder, og Stig Petter Persen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier TELEPARTNER AS?
Største aksjonær er POLARCOM AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder TELEPARTNER AS til?
Forretningsadressen er Terminalgata 32, 9019 TROMSØ.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.