SCALESIA AS
NÅ · Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Stiftet 1995
SCALESIA AS er et aksjeselskap registrert i Norge som tilbyr konsulenttjenester innen industridesign og forretningsutvikling. Selskapet arbeider med utvikling av fysiske modeller, prototyper samt strategi for forretnings- og konseptutvikling. Virksomheten faller inn under industri-, produkt- og motedesignbransjen.
Om selskapet
- Org.nummer
- 972412570
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 74.110Industri-, produkt- og motedesignvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- NÅ
- Adresse
- Fjordavegen 1844, 5776, NÅ
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- konsulenttjenesterinnenindustridesignforretningsutviklingherunderutviklingfysiskemodellerprototyperforretnings-
- Stiftet
- 1995
Aksjonærer
Største aksjonær: LARS ARNE BLEIE (100,0 %)
- LARS ARNE BLEIEperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SCALESIA AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- StiftelseSCALESIA AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,2 mill. kr | -0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2024 | 0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
| 2023 | 0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- PURE SALMON TECHNOLOGY AS520 mill. kr
- WELLTEC TECHNOLOGY CENTER STAVANGER AS443 mill. kr
- SALT SHIP DESIGN AS443 mill. kr
- INRIGO AS433 mill. kr
- AMUNDSEN SPORTS AS365 mill. kr
- AUK ECO AS248 mill. kr
Ledelse og styre
- Lars Arne Bleie (f. 1968)Daglig leder
- Lars Arne Bleie (f. 1968)Styrets leder
- Marian Yrke (f. 1966)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- FONNA ØKONOMI ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SCALESIA AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SCALESIA AS?
- Organisasjonsnummeret er 972412570. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1995.
- Hvem er daglig leder i SCALESIA AS?
- Lars Arne Bleie er daglig leder, og Lars Arne Bleie er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvem eier SCALESIA AS?
- Største aksjonær er LARS ARNE BLEIE med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SCALESIA AS til?
- Forretningsadressen er Fjordavegen 1844, 5776 NÅ i ULLENSVANG kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.