orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap976527631

HADELAND INVEST AS

LUNNER · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 1996

Selskapet driver kjøp og utleie av fast eiendom, samt forretnings- og handelsvirksomhet. Med en årlig omsetning på 1 million kroner er det registrert som aksjeselskap med hjemsted i Lunner. Organisasjonsnummeret er 976527631.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,6 mill. kr
Ansatte–
Stiftet1996
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
976527631
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LUNNER
Adresse
Lunnerlinna 1, 2730, LUNNER
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kjøputleiefasteiendomforretningsvirksomhethandelsvirksomhetenhverart
Stiftet
1996

Aksjonærer

Største aksjonær: TERJE BENDIKSEN (100,0 %)

  1. TERJE BENDIKSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HADELAND INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseHADELAND INVEST AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,6 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20240,3 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20230,3 mill. kr-0,2 mill. kr-0,3 mill. kr-0,2 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20252,4 mill. kr1,8 mill. kr0,5 mill. kr–
20242,4 mill. kr1,8 mill. kr0,6 mill. kr–
20232,0 mill. kr0,9 mill. kr1,1 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin20,6 %Positiv2024: 36,0 %
Resultatgrad11,1 %Positiv2024: 21,5 %
Egenkapitalandel77,6 %Positiv2024: 74,5 %
Gjeldsgrad0,3Positiv2024: 0,3
Likviditetsgrad52,20Positiv2024: 48,72
Arbeidskapital834 603 krPositiv2024: 819 310 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Terje Bendiksen (f. 1950)Daglig leder
  • Terje Bendiksen (f. 1950)Styrets leder
  • Sølga Thorild Brændjord (f. 1956)Varamedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

  • VECTROCON ASEtterforskningstjenester og private vakttjenester

Registrert forretningsadresse: Lunnerlinna 1, 2730, LUNNER. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassVollaløkken Lunnerlinna (0.0 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (31 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 57 % i Utleie av egen eller leid fast eiendom
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om HADELAND INVEST AS

Hva er organisasjonsnummeret til HADELAND INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 976527631. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1996.
Hvem er daglig leder i HADELAND INVEST AS?
Terje Bendiksen er daglig leder, og Terje Bendiksen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte HADELAND INVEST AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,6 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier HADELAND INVEST AS?
Største aksjonær er TERJE BENDIKSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder HADELAND INVEST AS til?
Forretningsadressen er Lunnerlinna 1, 2730 LUNNER.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.