orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap976692829

FAIR PLAY GAMES AS

TØNSBERG · Utleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet sted · Stiftet 1996

Fair Play Games AS er et aksjeselskap basert i Tønsberg som driver handel og utleie av automater. Selskapet tilbyr også tilhørende tjenester knyttet til automatdrift. Virksomheten er klassifisert under utleie og leasing av maskiner og utstyr ikke nevnt annet sted.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet1996
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
976692829
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
77.390Utleie og leasing av andre maskiner og annet utstyr og materiell ikke nevnt annet stedSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
TØNSBERG
Adresse
Tollbodgaten 22, 3111, TØNSBERG
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
handelsamtutleieautomaterhvahermedstårforbindelse
Stiftet
1996

Aksjonærer

Største aksjonær: MICASA AS (100,0 %)

  1. MICASA ASselskap100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i FAIR PLAY GAMES AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Morselskap
MICASA AS (100,0 %)
Datterselskaper (1)

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • StiftelseFAIR PLAY GAMES AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
2023–-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202537,2 mill. kr3,7 mill. kr33,5 mill. kr–
202438,2 mill. kr3,6 mill. kr34,5 mill. kr–
202353,0 mill. kr3,6 mill. kr49,5 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Steinar Krüger (f. 1959)Daglig leder
  • Thomas Holst (f. 1963)Styrets leder
  • Linn Karlsvik (f. 1983)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Tollbodgaten 22, 3111, TØNSBERG. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassTønsberg stasjon (0.0 km)
Nærmeste flyplassSandefjord Airport, Torp (13 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om FAIR PLAY GAMES AS

Hva er organisasjonsnummeret til FAIR PLAY GAMES AS?
Organisasjonsnummeret er 976692829. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 1996.
Hvem er daglig leder i FAIR PLAY GAMES AS?
Steinar Krüger er daglig leder, og Thomas Holst er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier FAIR PLAY GAMES AS?
Største aksjonær er MICASA AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder FAIR PLAY GAMES AS til?
Forretningsadressen er Tollbodgaten 22, 3111 TØNSBERG.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.