orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap982939593

HODNEKVAM AS

EIDSVÅGNESET · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2001

Selskapet er et aksjeselskap basert i Eidsvågneset med en årlig omsetning på 1 million kroner. HODNEKVAM AS tilbyr tjenester innen prosjektledelse, kursvirksomhet, logistikk, filmproduksjon og pedagogisk utviklingsarbeid, og er registrert som leverandør av bedriftsrådgivning og administrativ rådgivning.

Generert av Orakel AI
Omsetning1,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2001
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
982939593
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
EIDSVÅGNESET
Adresse
Tømmervågen 21, 5101, EIDSVÅGNESET
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Søkeord
prosjektledelsekursvirksomhetlogistikkfilmproduksjonpedagogiskutviklingsarbeid
Stiftet
2001

Aksjonærer

Største aksjonær: JARLE HODNEKVAM (66,0 %)

  1. JARLE HODNEKVAMperson66,0 %
  2. BIRTHE HODNEKVAMperson17,0 %
  3. VIDAR HODNEKVAMperson17,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i HODNEKVAM AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseHODNEKVAM AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20251,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,3 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,6 mill. kr0,1 mill. kr0,5 mill. kr–
20240,2 mill. kr0,0 mill. kr0,2 mill. kr–
20231,7 mill. kr0,2 mill. kr1,5 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin9,1 %Positiv2024: -604,3 %
Resultatgrad7,5 %Positiv2024: -98,3 %
Egenkapitalandel20,3 %Tilfredsstillende2024: 17,8 %
Gjeldsgrad3,9Tilfredsstillende2024: 4,6
Likviditetsgrad1,25Tilfredsstillende2024: 1,22
Arbeidskapital116 897 krPositiv2024: 38 209 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Birthe Hodnekvam (f. 1975)Daglig leder
  • Birthe Hodnekvam (f. 1975)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Tømmervågen 21, 5101, EIDSVÅGNESET. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassTømmervågen (0.1 km)
Nærmeste flyplassBergen Airport, Flesland (17 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 29 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 66 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om HODNEKVAM AS

Hva er organisasjonsnummeret til HODNEKVAM AS?
Organisasjonsnummeret er 982939593. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2001.
Hvem er daglig leder i HODNEKVAM AS?
Birthe Hodnekvam er daglig leder, og Birthe Hodnekvam er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte HODNEKVAM AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 1,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier HODNEKVAM AS?
Største aksjonær er JARLE HODNEKVAM med 66,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.
Hvor holder HODNEKVAM AS til?
Forretningsadressen er Tømmervågen 21, 5101 EIDSVÅGNESET i BERGEN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 24. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.