orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap985693102

JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS

KOLNES · Undervisning ved godkjente trafikkskoler · Stiftet 2003

Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2003
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
985693102
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
85.531Undervisning ved godkjente trafikkskolerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KOLNES
Adresse
Skrevegen 132, 5541, KOLNES
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2003

Aksjonærer

Største aksjonær: ROLF AAGE JACOBSEN (100,0 %)

  1. ROLF AAGE JACOBSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseJAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20240,2 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20230,3 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20250,4 mill. kr0,4 mill. kr0,0 mill. kr–
20240,4 mill. kr0,3 mill. kr0,0 mill. kr–
20230,5 mill. kr0,5 mill. kr0,0 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin8,3 %Positiv2024: -47,8 %
Resultatgrad8,8 %Positiv2024: -47,4 %
Egenkapitalandel97,8 %Positiv2024: 96,0 %
Gjeldsgrad0,0Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad43,47Positiv2024: 24,05
Arbeidskapital360 228 krPositiv2024: 332 997 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Rolf Aage Jacobsen (f. 1955)Daglig leder
  • Rolf Aage Jacobsen (f. 1955)Styrets leder
  • Iren Jacobsen (f. 1968)Varamedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassHestfaret (0.1 km)
Nærmeste flyplassHaugesund Airport, Karmøy (11 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 90 % i Undervisning ved godkjente trafikkskoler
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS

Hva er organisasjonsnummeret til JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS?
Organisasjonsnummeret er 985693102. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2003.
Hvem er daglig leder i JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS?
Rolf Aage Jacobsen er daglig leder, og Rolf Aage Jacobsen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS?
Største aksjonær er ROLF AAGE JACOBSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder JAKOBSEN TRAFIKKSKOLE AS til?
Forretningsadressen er Skrevegen 132, 5541 KOLNES i KARMØY kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.