HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG
HAMAR · Offentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet · Stiftet 2004
Organisasjonen er et organisasjonsledd i Hamar Kommune som har omkring 2837 ansatte og har ansvaret for offentlig administrasjon knyttet til helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet. Organisasjonen ledes og styres som en del av kommunens administrative struktur.
Om selskapet
- Org.nummer
- 987017678
- Organisasjonsform
- Organisasjonsledd
- Næring (NACE)
- 84.120Offentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhetSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Kommuneforvaltningen
- Kommune
- HAMAR
- Adresse
- Vangsvegen 51, 2317, HAMAR
- Postadresse
- Postboks 4063, 2306, HAMAR
- Nettside
- www.hamar.kommune.no
- Telefon
- 62 56 30 00
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Stiftet
- 2004
Konsern
- Morselskap
- HAMAR KOMMUNE
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- StiftelseHAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG stiftet
Lignende selskaper
- HELSEPLATTFORMEN AS1013 mill. kr
- FILMKRAFT ROGALAND AS25,5 mill. kr
- ØSTNORSK FILMSENTER AS13,3 mill. kr
Underenheter (48)
- BO- OG AKTIVITETSSENTERET - KÅTORP874623822
- FINSALSENTERET974623803
- HAMAR KOMMUNE ADMINISTRASJON HELSE OG OMSORG976639391
- HAMAR KOMMUNE AJERHAGAN BOFELLESKAP914759005
- HAMAR KOMMUNE ARBEID OG AKTIVITET973663097
- HAMAR KOMMUNE BEMANNINGSENHETEN TILRETTELAGTE TJENESTER836754182
- HAMAR KOMMUNE BOFELLESKAP HESTESKOEN997608631
- HAMAR KOMMUNE ELVERHØI BOFELLESSKAP997605640
- HAMAR KOMMUNE FARMEN BOLIGER823995342
- HAMAR KOMMUNE FENGSELSHELSETJENESTEN987041072
- HAMAR KOMMUNE FINSALHAGEN OMSORGSENHET916611080
- HAMAR KOMMUNE FRISKLIVSENTRAL914758955
- HAMAR KOMMUNE FURUBERGJORDET BOFELLESSKAP997605721
- HAMAR KOMMUNE FURUBERGVEIEN BOFELLESSKAP997605829
- HAMAR KOMMUNE FURUTOPPEN AVLASTNINGSBOLIG891535392
- HAMAR KOMMUNE FYSIOTERAPITJENESTEN987039655
- HAMAR KOMMUNE HEDMARKEN LEGEVAKT987039604
- HAMAR KOMMUNE HELLEVEGEN BOFELLESSKAP997605950
- HAMAR KOMMUNE HJEMMETJENESTEN974623838
- HAMAR KOMMUNE HJEMMETJENESTEN HVERDAGSMESTRING927156121
- HAMAR KOMMUNE HJEMMETJENESTEN LINDRENDE927156199
- HAMAR KOMMUNE JØNSRUDVEGEN BOFELLESSKAP936754236
- HAMAR KOMMUNE KLUKSTUEN OMSORGSBOLIG987423765
- HAMAR KOMMUNE KLØVERENGA BOLIG997608712
- HAMAR KOMMUNE KÅTORP BOKOLLEKTIV997608739
- HAMAR KOMMUNE LAGERÅVEGEN BOLIG923993290
- HAMAR KOMMUNE MATHS PEDERSENS GATE BOFELLESSKAP997605993
- HAMAR KOMMUNE MILJØARBEIDERTJENESTE PERSONLIGE ASSISTENTER914616069
- HAMAR KOMMUNE PSYKIATRISK DAGSENTER973663089
- HAMAR KOMMUNE SIGURD JARLS GATE BOFELLESSKAP997606019
- HAMAR KOMMUNE SKJØNSBERG BARNE- OG AVLASTNINGSBOLIG923997245
- HAMAR KOMMUNE SKJØNSBERG BOFFELLESSKAP923562486
- HAMAR KOMMUNE SOLHELLINGA 10997608771
- HAMAR KOMMUNE SOLHELLINGA 14/16 BOFELLESSKAP973663100
- HAMAR KOMMUNE SOLHELLINGA 4997608615
- HAMAR KOMMUNE ST. OLAVSGATE BOFELLESSKAP997605675
- HAMAR KOMMUNE TEAM YNGRES ENHET914616123
- HAMAR KOMMUNE TILRETTELAGTE TJENESTER OMSORGSLØNN OG AVLASTNING936754457
- HAMAR KOMMUNE VEKTEN BOFELLESSKAP997608666
- HAMAR KOMMUNE VIBAKKEN BOFELLESSKAP936754392
- HAMAR KOMMUNE VOGNVEGEN BOFELLESSKAP997608682
- HAMAR KOMMUNE ØVERENGA BOFELLESSKAP997608704
- HELSE OG OMSORG KJØKKEN OG KANTINE914759625
- KLUKSTUEN OMSORGSSENTER986316108
- PARKGÅRDEN SYKEHJEM874623792
- PRESTRUDSENTERET974623781
- SAMFUNNSMEDISINSK ENHET FOR HAMARREGIONEN914758157
- SETERLØKKA OMSORGSBOLIG935931517
Digital tilstedeværelse
- Nettsted
- www.hamar.kommune.no
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Registre og tillatelser
- Bevillinger
- Tobakksalg i butikk, Finsal kantine, gyldig til –
- Tobakksalg i butikk, KLUKSTUEN OMSORGSSENTER, gyldig til –
- Tobakksalg i butikk, PARKGÅRDEN SYKEHJEM, gyldig til –
- Tobakksalg i butikk, PRESTRUDSENTERET, gyldig til –
Kilde: Mattilsynet, Helsedirektoratet (bevillingsregisteret), Finanstilsynet.
Bedrifter på samme adresse
- HAMAR KOMMUNEGenerell offentlig administrasjon
- HAMAR KOMMUNE OPPLÆRING OG OPPVEKSTOffentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet
- HAMAR KOMMUNE MILJØ OG SAMFUNNOffentlig administrasjon tilknyttet næringsvirksomhet og arbeidsmarked
- HAMAR KOMMUNE KOMMUNEDIREKTØR OG STABGenerell offentlig administrasjon
- HAMAR KOMMUNE KULTUR OG FRIVILLIGHETOffentlig administrasjon tilknyttet helsestell, undervisning, kultur og annen sosial virksomhet
- EVENTYRLIG FORVALTNINGSMOROAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
- FAGFORBUNDET HAMAR AVD 139Aktiviteter i arbeidstakerorganisasjoner
- FORENINGEN FOR ANDRES GLEDE OG TRØSTAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Registrert forretningsadresse: Vangsvegen 51, 2317, HAMAR. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG
- Hva er organisasjonsnummeret til HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG?
- Organisasjonsnummeret er 987017678. Selskapet er registrert som organisasjonsledd i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2004.
- Hvor mange ansatte har HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG?
- HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG har 2 736 ansatte registrert i Aa-registeret, fordelt på hovedenheten og 48 underenheter.
- Hvor holder HAMAR KOMMUNE HELSE OG OMSORG til?
- Forretningsadressen er Vangsvegen 51, 2317 HAMAR.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 1. oktober 2026.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.