ABS INVEST AS
SNARØYA · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2004
Selskapet er et aksjeselskap registrert på Snarøya med organisasjonsnummer 987634286. Virksomheten omfatter kjøp og salg av aksjer, deltakelse i ansvarlige selskaper og kommandittselskaper, samt investering i shipping og fast eiendom. Selskapet driver også med utleie av fast eiendom.
Om selskapet
- Org.nummer
- 987634286
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- SNARØYA
- Adresse
- Kongshavn 36, 1367, SNARØYA
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøp/salgaksjerdeltagelseansinvesteringshippingfasteiendomellersalt
- Stiftet
- 2004
Aksjonærer
Største aksjonær: ANNE-BENTE SIBBERN (100,0 %)
- ANNE-BENTE SIBBERNperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i ABS INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- StiftelseABS INVEST AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 0,2 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,4 mill. kr | 9,0 mill. kr | 2,4 mill. kr | – |
| 2024 | 8,4 mill. kr | 5,9 mill. kr | 2,5 mill. kr | – |
| 2023 | 6,4 mill. kr | 5,7 mill. kr | 0,6 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FERNCLIFF TIH AS1439 mill. kr
- FERNCLIFF HOLDING AS1391 mill. kr
- OTE EIENDOM AS1329 mill. kr
- GRØNVOLLKVARTALET AS1105 mill. kr
- THONGÅRD AS898 mill. kr
- TANGEN TORV BOLIG AS785 mill. kr
Ledelse og styre
- Anne-Bente Sibbern (f. 1972)Daglig leder
- Anne-Bente Sibbern (f. 1972)Styrets leder
- Carl Henrik Sibbern (f. 1973)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- NSV INVEST ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Digital tilstedeværelse
- LEI
636700YRRO7GTT33CD65
Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om ABS INVEST AS
- Hva er organisasjonsnummeret til ABS INVEST AS?
- Organisasjonsnummeret er 987634286. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2004.
- Hvem er daglig leder i ABS INVEST AS?
- Anne-Bente Sibbern er daglig leder, og Anne-Bente Sibbern er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvem eier ABS INVEST AS?
- Største aksjonær er ANNE-BENTE SIBBERN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder ABS INVEST AS til?
- Forretningsadressen er Kongshavn 36, 1367 SNARØYA i BÆRUM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.