orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap988434493

INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS

AVERØY · Utleie av egen eller leid fast eiendom · Stiftet 2005

Aksjeselskapet har hjemsted i Averøy og driver virksomhet innen utleie av fast eiendom. Selskapet registreres med null mill. kr i omsetning, noe som tyder på at det enten er nyetablert eller ikke har hatt aktiv drift i rapporteringsperioden.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,3 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2005
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
988434493
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.200Utleie av egen eller leid fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
AVERØY
Adresse
Næringsveien 40, 6530, AVERØY
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Stiftet
2005

Aksjonærer

Største aksjonær: JAN STEINAR ENGELI JOHANSEN (100,0 %)

  1. JAN STEINAR ENGELI JOHANSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseINVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,3 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
20240,4 mill. kr-0,2 mill. kr-0,3 mill. kr-0,2 mill. kr
20232,3 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,6 mill. kr1,4 mill. kr0,3 mill. kr–
20242,1 mill. kr1,4 mill. kr0,7 mill. kr–
20232,9 mill. kr1,7 mill. kr1,2 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-32,3 %Svak2024: -61,6 %
Resultatgrad-25,1 %Svak2024: -64,7 %
Egenkapitalandel82,8 %Positiv2024: 67,1 %
Gjeldsgrad0,2Positiv2024: 0,5
Likviditetsgrad0,14Svak2024: 2,95
Arbeidskapital−243 658 krSvak2024: 247 150 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Jan Steinar Engeli Johansen (f. 1972)Daglig leder
  • Jan Steinar Engeli Johansen (f. 1972)Styrets leder
  • Natalie Engeli Johansen (f. 1977)Styremedlem
  • Svein Gunnar Greger (f. 1950)Styremedlem
  • Solveig Engeli Johansen (f. 1947)Varamedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Næringsveien 40, 6530, AVERØY. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassRøsandåsen (0.1 km)
Nærmeste flyplassKristiansund Airport, Kvernberget (10 km)
Finansiell helseindeks
75 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 71 % i Utleie av egen eller leid fast eiendom
EgenkapitalutviklingFallende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS

Hva er organisasjonsnummeret til INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS?
Organisasjonsnummeret er 988434493. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
Hvem er daglig leder i INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS?
Jan Steinar Engeli Johansen er daglig leder, og Jan Steinar Engeli Johansen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,3 mill. kr, med et driftsresultat på -0,1 mill. kr og et årsresultat på -0,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS?
Største aksjonær er JAN STEINAR ENGELI JOHANSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder INVESTERINGSSELSKAPET NÆRINGSVEIEN 40 AS til?
Forretningsadressen er Næringsveien 40, 6530 AVERØY.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.