SVEINAR INVEST AS
KOPERVIK · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2005
Organisasjonsnummeret 988655171 tilhører et aksjeselskap basert i Kopervik som driver med kjøp og salg av fast eiendom. Selskapet investerer også i aksjer og driver utleie av eiendom som en del av sitt virksomhetsomfang.
Om selskapet
- Org.nummer
- 988655171
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- KOPERVIK
- Adresse
- Liarfjell 141, 4250, KOPERVIK
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgaksjerinvesteringeiendomherunderutleiefast
- Stiftet
- 2005
Aksjonærer
Største aksjonær: SVEIN ARNE KOLØY (100,0 %)
- SVEIN ARNE KOLØYperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SVEINAR INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSVEINAR INVEST AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,4 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,2 mill. kr |
| 2024 | – | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| 2022 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,9 mill. kr | 1,2 mill. kr | 0,7 mill. kr | – |
| 2024 | 1,9 mill. kr | 1,3 mill. kr | 0,6 mill. kr | – |
| 2023 | 2,0 mill. kr | 1,3 mill. kr | 0,6 mill. kr | – |
| 2022 | 1,5 mill. kr | 1,3 mill. kr | 0,2 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FRYSJAPARKEN UTVIKLING AS872 mill. kr
- HELGERUDKVARTALET BOLIG AS545 mill. kr
- FIRDA EIENDOM AS463 mill. kr
- STEINAN HOLDING AS366 mill. kr
- VOLLEBEKK STASJON UTBYGGINGSSELSKAP AS311 mill. kr
- METEVA EIENDOM AS287 mill. kr
Ledelse og styre
- Svein Arne Koløy (f. 1961)Daglig leder
- Svein Arne Koløy (f. 1961)Styrets leder
- Hanne Synnøve Koløy (f. 1970)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- LIV LYSERegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- MOLE LILLE NORGE ASIndustri-, produkt- og motedesignvirksomhet
Registrert forretningsadresse: Liarfjell 141, 4250, KOPERVIK. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SVEINAR INVEST AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SVEINAR INVEST AS?
- Organisasjonsnummeret er 988655171. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
- Hvem er daglig leder i SVEINAR INVEST AS?
- Svein Arne Koløy er daglig leder, og Svein Arne Koløy er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvem eier SVEINAR INVEST AS?
- Største aksjonær er SVEIN ARNE KOLØY med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SVEINAR INVEST AS til?
- Forretningsadressen er Liarfjell 141, 4250 KOPERVIK i KARMØY kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.