orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap989170910

TEKTON HOLDING AS

KVÅL · Kjøp og salg av egen fast eiendom · Stiftet 2005

Selskapet er et aksjeselskap registrert i Kvål med organisasjonsnummer 989170910. Det driver investerings- og eiendomsforvaltningsvirksomhet, og kan også tilby konsulenttjenester innen relaterte områder. Selskapet hadde null millioner kroner i omsetning og fokuserer på kjøp og salg av egen fast eiendom.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,1 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2005
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
989170910
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
68.110Kjøp og salg av egen fast eiendomSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
KVÅL
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
selvgjennomhel-deleideselskapervedsamarbeideandrevirksomheterforestå
Stiftet
2005

Aksjonærer

Største aksjonær: BJØRN JOMAR LOSEN (33,3 %)

  1. BJØRN JOMAR LOSENperson33,3 %
  2. JENS LOSENperson33,3 %
  3. JOHN TERJE LOSENperson33,3 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i TEKTON HOLDING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (1)

TEKTON HOLDING AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseTEKTON HOLDING AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,1 mill. kr-0,0 mill. kr2,1 mill. kr2,1 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr
20220,0 mill. kr-0,0 mill. kr-0,1 mill. kr-0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20255,0 mill. kr4,1 mill. kr0,9 mill. kr–
20246,9 mill. kr6,9 mill. kr0,0 mill. kr–
20237,1 mill. kr6,7 mill. kr0,5 mill. kr–
20227,0 mill. kr6,6 mill. kr0,5 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin-1,5 %Svak
Resultatgrad1512,1 %Positiv
Egenkapitalandel82,8 %Positiv2024: 99,7 %
Gjeldsgrad0,2Positiv2024: 0,0
Likviditetsgrad3,30Positiv2024: 126,42
Arbeidskapital2,0 mill. krPositiv2024: 2,8 mill. kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Bjørn Jomar Losen (f. 1972)Daglig leder
  • Ole Tofsrud (f. 1967)Styrets leder
  • Jens Losen (f. 1944)Styremedlem
  • John Terje Losen (f. 1969)Styremedlem
  • Bjørn Jomar Losen (f. 1972)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassKvål stasjon (0.5 km)
Nærmeste flyplassTrondheim Airport, Værnes (40 km)
Finansiell helseindeks
70 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 45 % i Kjøp og salg av egen fast eiendom
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 33 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om TEKTON HOLDING AS

Hva er organisasjonsnummeret til TEKTON HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret er 989170910. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
Hvem er daglig leder i TEKTON HOLDING AS?
Bjørn Jomar Losen er daglig leder, og Ole Tofsrud er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte TEKTON HOLDING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 2,1 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier TEKTON HOLDING AS?
Største aksjonær er BJØRN JOMAR LOSEN med 33,3 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024). Selskapet har 3 registrerte aksjonærer.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.