orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap989192906

BREIBUKT AS

OSLO · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2005

Selskapet med organisasjonsnummer 989192906 er et aksjeselskap basert i Oslo som driver investeringsvirksomhet og tilhørende aktiviteter. Ifølge offisiell næringskode klassifiseres virksomheten under bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Selskapet opererer primært innenfor investerings- og kapitalforvaltningsektoren.

Generert av Orakel AI
Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2005
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
989192906
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Doktor Holms vei 19B, 0787, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
investeringsvirksomhetvirksomhetforbundet
Stiftet
2005

Aksjonærer

Største aksjonær: GEIR STORMORKEN (100,0 %)

  1. GEIR STORMORKENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BREIBUKT AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseBREIBUKT AS stiftet

Økonomi

2022 2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr1,4 mill. kr1,4 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,8 mill. kr0,7 mill. kr
20230,6 mill. kr0,6 mill. kr2,3 mill. kr2,1 mill. kr
20220,0 mill. kr-0,1 mill. kr0,4 mill. kr0,4 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
202513,4 mill. kr13,2 mill. kr0,1 mill. kr–
202412,0 mill. kr11,9 mill. kr0,2 mill. kr–
202311,4 mill. kr11,2 mill. kr0,2 mill. kr–
202224,8 mill. kr24,8 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Geir Stormorken (f. 1962)Daglig leder
  • Geir Stormorken (f. 1962)Styrets leder
  • Astrid Tenden Stormorken (f. 1959)Varamedlem

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Doktor Holms vei 19B, 0787, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassBesserud (0.2 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (35 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 82 % i Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om BREIBUKT AS

Hva er organisasjonsnummeret til BREIBUKT AS?
Organisasjonsnummeret er 989192906. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
Hvem er daglig leder i BREIBUKT AS?
Geir Stormorken er daglig leder, og Geir Stormorken er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte BREIBUKT AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 1,4 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier BREIBUKT AS?
Største aksjonær er GEIR STORMORKEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder BREIBUKT AS til?
Forretningsadressen er Doktor Holms vei 19B, 0787 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.