orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap989227041

MOGADOR AS

BRANDBU · Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stiftet 2005

Dette aksjeselskapet med organisasjonsnummer 989227041 er basert i Brandbu og driver annen teknisk konsulentvirksomhet. Selskapet tilbyr rådgivning innen tekniske fagfelt til sine klienter.

Generert av Orakel AI
Omsetning–
Ansatte–
Stiftet2005
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
989227041
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
71.129Annen teknisk konsulentvirksomhetSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
BRANDBU
Adresse
Kjølvegen 237, 2760, BRANDBU
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
kjøpsalgaksjerverdipapirerhvadermedstårforbindelse
Stiftet
2005

Aksjonærer

Største aksjonær: OLA TORGRIM EIDE (100,0 %)

  1. OLA TORGRIM EIDEperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i MOGADOR AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Konsern

Datterselskaper (2)

MOGADOR AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.

Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.

Hendelser

    • RegnskapRegnskap levert for 2025
    • StiftelseMOGADOR AS stiftet

Økonomi

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
2025–-0,0 mill. kr1,7 mill. kr1,7 mill. kr
2024–-0,0 mill. kr1,8 mill. kr1,8 mill. kr
2023–-0,0 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
2022–-0,0 mill. kr0,7 mill. kr0,7 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,0 mill. kr2,9 mill. kr0,1 mill. kr–
20242,5 mill. kr2,4 mill. kr0,0 mill. kr–
20231,8 mill. kr1,7 mill. kr0,0 mill. kr–
20223,4 mill. kr3,4 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Ola Torgrim Eide (f. 1964)Daglig leder
  • Ola Torgrim Eide (f. 1964)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Digital tilstedeværelse

Nettsted, sosiale medier og teknologi er hentet av Orakel fra bedriftens eget nettsted. Lenker til sosiale medier er kopiert slik nettstedet oppgir dem og er ikke kontrollert mot nettverkene. E-postoppsett leses fra DNS. Wikipedia-artikkel er koblet på navn. LEI fra GLEIF.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLygna (3.8 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (42 km)
Finansiell helseindeks
60 / 100
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %
RevisorLite revisjonsselskap

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om MOGADOR AS

Hva er organisasjonsnummeret til MOGADOR AS?
Organisasjonsnummeret er 989227041. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2005.
Hvem er daglig leder i MOGADOR AS?
Ola Torgrim Eide er daglig leder, og Ola Torgrim Eide er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvem eier MOGADOR AS?
Største aksjonær er OLA TORGRIM EIDE med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder MOGADOR AS til?
Forretningsadressen er Kjølvegen 237, 2760 BRANDBU i GRAN kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.