KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS
ASKER · Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisin · Stiftet 2006
Selskapet driver kiropraktorvirksomhet og er registrert som aksjeselskap med organisasjonsnummer 989616145. Virksomheten er basert i Asker og hadde en omsetning på 1 million kroner. Aktivitetene omfatter tradisjonell, komplementær og alternativ medisin.
Om selskapet
- Org.nummer
- 989616145
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 86.960Aktiviteter innenfor tradisjonell, komplementær og alternativ medisinSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- ASKER
- Adresse
- c/o Eureka Kiropraktikk Asker, Askerveien 57, 1384, ASKER
- Postadresse
- c/o Lisa Pedersen, Hønsveien 29B, 1384, ASKER
- Telefon
- 48 88 56 66
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kiropraktorvirksomhet
- Stiftet
- 2006
Aksjonærer
Største aksjonær: LISA KAY PEDERSEN (100,0 %)
- LISA KAY PEDERSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2023
- StiftelseKIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,6 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | -0,1 mill. kr | -0,1 mill. kr |
| 2023 | 0,7 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,8 mill. kr | 0,8 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,6 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,5 mill. kr | – |
| 2024 | 0,6 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,6 mill. kr | – |
| 2023 | 0,9 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,8 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- NEMUS BRYN AS13,5 mill. kr
- NEMUS NESTTUN AS11,7 mill. kr
- NEMUS STORD - BØMLO AS11,6 mill. kr
- 60 GRADER NORD KIROPRAKTIKK AS11,4 mill. kr
- TELEMARK KIROPRAKTORKLINIKK AS10,2 mill. kr
- NOR KLINIKKEN STADIONPARKEN AS10,2 mill. kr
Ledelse og styre
- Lisa Kay Pedersen (f. 1979)Daglig leder
- Lisa Kay Pedersen (f. 1979)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS
- Hva er organisasjonsnummeret til KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS?
- Organisasjonsnummeret er 989616145. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2006.
- Hvem er daglig leder i KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS?
- Lisa Kay Pedersen er daglig leder, og Lisa Kay Pedersen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,6 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS?
- Største aksjonær er LISA KAY PEDERSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder KIROPRAKTISK CENTER SANDVIKA AS til?
- Forretningsadressen er c/o Eureka Kiropraktikk Asker, Askerveien 57, 1384 ASKER.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.