SCHWANTRANS AS
BJØRKELANGEN · Godstransport på vei · Stiftet 2007
Om selskapet
- Org.nummer
- 991360530
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 49.410Godstransport på veiSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BJØRKELANGEN
- Adresse
- Søbyveien 17, 1940, BJØRKELANGEN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- salgtransporttjenester
- Stiftet
- 2007
Aksjonærer
Største aksjonær: GUNNAR LEIF SCHWANITZ (100,0 %)
- GUNNAR LEIF SCHWANITZperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i SCHWANTRANS AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Datterselskaper (1)
- SD UTVIKLING AS (100 %)
SCHWANTRANS AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseSCHWANTRANS AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2022 | – | – | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
| 2024 | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
| 2023 | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
| 2022 | 0,1 mill. kr | -0,2 mill. kr | 0,3 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- DSV ROAD AS4299 mill. kr
- NOR-LOG AS2119 mill. kr
- POSTEN BRING BILDRIFT AS1567 mill. kr
- AXESS LOGISTICS AS962 mill. kr
- BRING INTERMODAL AS924 mill. kr
- VEØY AS805 mill. kr
Ledelse og styre
- Gunnar Leif Schwanitz (f. 1967)Daglig leder
- Gunnar Leif Schwanitz (f. 1967)Styrets leder
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- SD UTVIKLING ASKjøp og salg av egen fast eiendom
Registrert forretningsadresse: Søbyveien 17, 1940, BJØRKELANGEN. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om SCHWANTRANS AS
- Hva er organisasjonsnummeret til SCHWANTRANS AS?
- Organisasjonsnummeret er 991360530. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2007.
- Hvem er daglig leder i SCHWANTRANS AS?
- Gunnar Leif Schwanitz er daglig leder, og Gunnar Leif Schwanitz er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte SCHWANTRANS AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier SCHWANTRANS AS?
- Største aksjonær er GUNNAR LEIF SCHWANITZ med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder SCHWANTRANS AS til?
- Forretningsadressen er Søbyveien 17, 1940 BJØRKELANGEN i AURSKOG-HØLAND kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.