orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap992511761

AASHEIM-INVEST AS

BODØ · Andre egeninvesteringsselskaper · Stiftet 2008

Omsetning0,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2008
Underenheter–

Om selskapet

Org.nummer
992511761
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
64.323Andre egeninvesteringsselskaperSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Øvrige finansielle foretak unntatt forsikring
Kommune
BODØ
Adresse
Paradisveien 24, 8072, BODØ
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
porteføljeinvesteringerdeltagelseandrevirksomheter
Stiftet
2008

Aksjonærer

Største aksjonær: MATS AASHEIM (100,0 %)

  1. MATS AASHEIMperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i AASHEIM-INVEST AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseAASHEIM-INVEST AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20250,0 mill. kr-0,0 mill. kr4,9 mill. kr4,9 mill. kr
20240,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
20230,0 mill. kr-0,0 mill. kr0,3 mill. kr0,3 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20256,8 mill. kr6,7 mill. kr0,2 mill. kr–
20242,2 mill. kr2,2 mill. kr0,0 mill. kr–
20231,9 mill. kr1,9 mill. kr0,0 mill. kr–

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Mats Aasheim (f. 1976)Daglig leder
  • Mats Aasheim (f. 1976)Styrets leder
  • Ingvild Aarøe (f. 1975)Styremedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassJensvoll Fogdveien (0.1 km)
Nærmeste flyplassBodø Airport (5 km)
Finansiell helseindeks
50 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 86 % i Andre egeninvesteringsselskaper
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om AASHEIM-INVEST AS

Hva er organisasjonsnummeret til AASHEIM-INVEST AS?
Organisasjonsnummeret er 992511761. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2008.
Hvem er daglig leder i AASHEIM-INVEST AS?
Mats Aasheim er daglig leder, og Mats Aasheim er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte AASHEIM-INVEST AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 0,0 mill. kr, med et driftsresultat på -0,0 mill. kr og et årsresultat på 4,9 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier AASHEIM-INVEST AS?
Største aksjonær er MATS AASHEIM med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder AASHEIM-INVEST AS til?
Forretningsadressen er Paradisveien 24, 8072 BODØ.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.