EILERT GABRIELSEN AS
BEKKESTUA · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stiftet 2008
Dette er et aksjeselskap registrert med organisasjonsnummer 993484652 og lokalisert i Bekkestua. Selskapet tilbyr bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning til sine kunder.
Om selskapet
- Org.nummer
- 993484652
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 70.200Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- BEKKESTUA
- Adresse
- Nadderudåsen 5, 1357, BEKKESTUA
- Telefon
- 99 01 14 40
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Stiftet
- 2008
Aksjonærer
Største aksjonær: EILERT SVERDRUP GABRIELSEN (100,0 %)
- EILERT SVERDRUP GABRIELSENperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i EILERT GABRIELSEN AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Datterselskaper (1)
- NORD ARKITEKTUR AS (50 %)
EILERT GABRIELSEN AS er toppselskap i konsernet så langt registrene viser.
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- StiftelseEILERT GABRIELSEN AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | – | -0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2023 | – | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | – | – |
| 2024 | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,4 mill. kr | 0,4 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Lignende selskaper
- FSN CAPITAL PARTNERS AS457 mill. kr
- BAIN & COMPANY NORWAY AS423 mill. kr
- ACAPO ONSAGERS AS395 mill. kr
- ENEAS SERVICES AS335 mill. kr
- CSI LEASING NORWAY AS320 mill. kr
- HAVN CAPITAL FUND I AS292 mill. kr
Ledelse og styre
- Eilert Sverdrup Gabrielsen (f. 1960)Styrets leder
- Finn Øivind Gabrielsen (f. 1966)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- INTELLI SERVICES ASRegnskapsfører
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Bedrifter på samme adresse
- NADDERUDÅSEN GARASJELAGAktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
Registrert forretningsadresse: Nadderudåsen 5, 1357, BEKKESTUA. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om EILERT GABRIELSEN AS
- Hva er organisasjonsnummeret til EILERT GABRIELSEN AS?
- Organisasjonsnummeret er 993484652. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2008.
- Hvem eier EILERT GABRIELSEN AS?
- Største aksjonær er EILERT SVERDRUP GABRIELSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder EILERT GABRIELSEN AS til?
- Forretningsadressen er Nadderudåsen 5, 1357 BEKKESTUA i BÆRUM kommune.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.