KARTOPAP CONVERTING AS
HALDEN · Engroshandel med innsatsvarer ellers · Stiftet 2009
Selskapet er et aksjeselskap registrert i Halden som opererer innenfor engroshandel med innsatsvarer. Virksomheten omfatter kjøp, salg, import og eksport av papir, kartong, emballasjematerialer og relatert utstyr til papir- og emballasjebransjen.
Om selskapet
- Org.nummer
- 994977547
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 46.860Engroshandel med innsatsvarer ellersSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- HALDEN
- Adresse
- Isebakkeveien 55, 1788, HALDEN
- Postadresse
- Postboks 1116, 1787, HALDEN
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (ikke registrert)
- Søkeord
- kjøpsalgherunderimporteksportpapirkartongemballasjematerielltilhørendeutstyr
- Stiftet
- 2009
Aksjonærer
Største aksjonær: KA ERIKSEN INVEST AS (100,0 %)
- KA ERIKSEN INVEST ASselskap100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i KARTOPAP CONVERTING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Konsern
- Morselskap
- KA ERIKSEN INVEST AS (100,0 %)
Utledet fra Aksjonærregisteret (eierandel på minst 50 %) og Enhetsregisteret.
Hendelser
- StiftelseKARTOPAP CONVERTING AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,0 mill. kr |
| 2024 | 0,1 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr | -0,0 mill. kr |
| 2023 | 0,3 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr | 0,1 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,8 mill. kr | 0,8 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2024 | 0,8 mill. kr | 0,7 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
| 2023 | 0,8 mill. kr | 0,8 mill. kr | 0,0 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Lignende selskaper
- KJOSAVIK AS1574 mill. kr
- VARTDAL PLASTINDUSTRI AS1348 mill. kr
- SUNDE EPS AS958 mill. kr
- JOHS OLSEN AS829 mill. kr
- STOK AS651 mill. kr
- TETRA PAK NORGE AS492 mill. kr
Ledelse og styre
- Kjell-Arne Eriksen (f. 1965)Daglig leder
- Kjell-Arne Eriksen (f. 1965)Styrets leder
Revisor og regnskapsfører
- REVISORTEAM DARevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Bedrifter på samme adresse
- BERGSTRØM KJØTT OG DELIKATESSE ASProduksjon av kjøtt- og fjørfevarer
- MAGNE GUNDERSEN KRAN OG TRANSPORT ASGodstransport på vei
- ROKKE HAGESERVICE ASKombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- TECTIS ASEngroshandel med innsatsvarer ellers
- AARUMS TOWING SERVICE ASTjenester tilknyttet landtransport ikke nevnt annet sted
Registrert forretningsadresse: Isebakkeveien 55, 1788, HALDEN. Kilde: Enhetsregisteret.
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om KARTOPAP CONVERTING AS
- Hva er organisasjonsnummeret til KARTOPAP CONVERTING AS?
- Organisasjonsnummeret er 994977547. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2009.
- Hvem er daglig leder i KARTOPAP CONVERTING AS?
- Kjell-Arne Eriksen er daglig leder, og Kjell-Arne Eriksen er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte KARTOPAP CONVERTING AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 0,1 mill. kr, med et driftsresultat på 0,0 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier KARTOPAP CONVERTING AS?
- Største aksjonær er KA ERIKSEN INVEST AS med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder KARTOPAP CONVERTING AS til?
- Forretningsadressen er Isebakkeveien 55, 1788 HALDEN.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.