orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
AktivtAksjeselskap995773783

BENUM CONSULTING AS

OSLO · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer · Stiftet 2010

Selskapet med organisasjonsnummer 995773783 er et aksjeselskap basert i Oslo som tilbyr konsulentvirksomhet innen informasjonsteknologi. Virksomheten omfatter forvaltning og drift av it-systemer, og selskapet hadde en omsetning på 3 millioner kroner. Dette er en it-konsulentbedrift som bistår kunder med teknologiske løsninger og systemadministrasjon.

Generert av Orakel AI
Omsetning3,0 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2010
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
995773783
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
62.200Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemerSe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
OSLO
Adresse
Tostrup terrasse 9, 0271, OSLO
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (ikke registrert)
  • NAV Aa-registeret (registrert)
Stiftet
2010

Aksjonærer

Største aksjonær: TUVA BENUM (100,0 %)

  1. TUVA BENUMperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i BENUM CONSULTING AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • StiftelseBENUM CONSULTING AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20253,0 mill. kr0,1 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr
20242,8 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
20232,6 mill. kr0,2 mill. kr0,2 mill. kr0,1 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20251,1 mill. kr0,5 mill. kr0,6 mill. kr–
20241,0 mill. kr0,5 mill. kr0,6 mill. kr–
20231,0 mill. kr0,4 mill. kr0,6 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin1,7 %Tilfredsstillende2024: 0,4 %
Resultatgrad1,4 %Tilfredsstillende2024: 0,2 %
Egenkapitalandel43,5 %Positiv2024: 44,5 %
Gjeldsgrad1,3Positiv2024: 1,2
Likviditetsgrad1,77Positiv2024: 1,80
Arbeidskapital494 697 krPositiv2024: 453 259 kr

Lignende selskaper

Ledelse og styre

  • Tuva Benum (f. 1977)Daglig leder
  • Tuva Benum (f. 1977)Styrets leder
  • Dan Vigeland (f. 1970)Varamedlem

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Tostrup terrasse 9, 0271, OSLO. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassSkarpsno (0.1 km)
Nærmeste flyplassOslo-Gardermoen International Airport (38 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 22 % i Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
EgenkapitalutviklingØkende
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om BENUM CONSULTING AS

Hva er organisasjonsnummeret til BENUM CONSULTING AS?
Organisasjonsnummeret er 995773783. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2010.
Hvem er daglig leder i BENUM CONSULTING AS?
Tuva Benum er daglig leder, og Tuva Benum er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
Hvor mye omsatte BENUM CONSULTING AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 3,0 mill. kr, med et driftsresultat på 0,1 mill. kr og et årsresultat på 0,0 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier BENUM CONSULTING AS?
Største aksjonær er TUVA BENUM med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder BENUM CONSULTING AS til?
Forretningsadressen er Tostrup terrasse 9, 0271 OSLO.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.