orakel
Start gratis prøveperiodeStart gratis
Under avviklingAksjeselskap998437180

WENCHE'S SERVICE AS

LAKSELV · Produksjon av yttertøy · Stiftet 2012

Omsetning5,6 mill. kr
Ansatte–
Stiftet2012
Underenheter1

Om selskapet

Org.nummer
998437180
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Næring (NACE)
14.210Produksjon av yttertøySe alle selskaper i bransjen →
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Kommune
LAKSELV
Adresse
Østre Porsangerveien 80, 9700, LAKSELV
Postadresse
Postboks 295, 9711, LAKSELV
Registrert i
  • Merverdiavgiftsregisteret (registrert)
  • Foretaksregisteret (registrert)
  • NAV Aa-registeret (ikke registrert)
Søkeord
sømtekstildesignutleiearbeidskraft
Stiftet
2012

Aksjonærer

Største aksjonær: WENCHE JOHANSEN (100,0 %)

  1. WENCHE JOHANSENperson100,0 %

Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i WENCHE'S SERVICE AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.

Hendelser

    • RolleFratrådt: Wenche Johansen (DAGL)
    • StatusWENCHE'S SERVICE AS er under avvikling
    • StiftelseWENCHE'S SERVICE AS stiftet

Økonomi

2023 2024 2025

Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.

ÅrOmsetningDriftsresultatResultat før skattÅrsresultat
20255,6 mill. kr2,0 mill. kr2,0 mill. kr1,5 mill. kr
20243,3 mill. kr0,1 mill. kr-0,0 mill. kr-0,0 mill. kr
20233,0 mill. kr0,1 mill. kr0,0 mill. kr0,0 mill. kr
ÅrSum eiendelerEgenkapitalGjeldEBITDA
20253,5 mill. kr2,7 mill. kr0,8 mill. kr–
20242,5 mill. kr1,3 mill. kr1,2 mill. kr–
20232,6 mill. kr1,3 mill. kr1,3 mill. kr–

Nøkkeltall (2025)

Driftsmargin35,8 %Positiv2024: 2,7 %
Resultatgrad27,7 %Positiv2024: -0,3 %
Egenkapitalandel77,3 %Positiv2024: 51,7 %
Gjeldsgrad0,3Positiv2024: 0,9
Likviditetsgrad8,42Positiv2024: 0,81
Arbeidskapital3,0 mill. krPositiv2024: −59 560 kr

Indikativ selskapsverdi

18,1 mill. kr

Basert på EV/EBITDA-multippel: 9,1 × EBITDA 2025 (2,0 mill. kr). Spenn mellom metodene: 6,7 mill. kr til 18,1 mill. kr.

Slik regner vi
  • Selskapsverdi (EV) = bransjens median-multippel × selskapets EBITDA fra siste årsregnskap (2025).
  • Multiplene er Damodarans 2025-tall per NACE-seksjon, ikke justert for selskapets størrelse, vekst eller gjeld.
  • Bokført egenkapital 2025: 2,7 mill. kr.
  • Vi viser ikke verdi for holding-, finans- og eiendomsselskap, for selskap med omsetning under 5 mill. kr, eller når siste regnskap er eldre enn to år.

Kilde: Regnskapsregisteret og Damodaran 2025 bransjemultipler. Dette er et regnestykke på offentlige tall, ikke en verdivurdering.

Lignende selskaper

Offentlig støtte

Redusert arbeidsgiveravgift (differensiert arbeidsgiveravgift), meldt av Skatteetaten som regionalstøtte: 1 periode 2026, til sammen 34 504 kr.

Kilde: Støtteregisteret (Brønnøysundregistrene) og Innovasjon Norge. Støtteregisteret er registeret over statsstøtte meldt til Brønnøysundregistrene; fra 2026 meldes også Skatteetatens differensierte arbeidsgiveravgift per bedrift. Innovasjon Norges egne tall dekker alle tilsagn fra 2013. Samme tildeling kan finnes i begge.

Ledelse og styre

  • Wenche Johansen (f. 1962)Styrets leder

Revisor og regnskapsfører

Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.

Underenheter (1)

Bedrifter på samme adresse

Registrert forretningsadresse: Østre Porsangerveien 80, 9700, LAKSELV. Kilde: Enhetsregisteret.

Signaler

Nærmeste kollektivholdeplassLavttenjárga (0.1 km)
Nærmeste flyplassLakselv Airport, Banak (2 km)
Finansiell helseindeks
85 / 100
Omsetning vs bransjeTopp 23 % i Produksjon av yttertøy
EgenkapitalutviklingStabil
EierskapNorsk eid, største eier 100 %

Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.

Ofte stilte spørsmål om WENCHE'S SERVICE AS

Hva er organisasjonsnummeret til WENCHE'S SERVICE AS?
Organisasjonsnummeret er 998437180. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2012.
Hvor mye omsatte WENCHE'S SERVICE AS i 2025?
Omsetningen i 2025 var 5,6 mill. kr, med et driftsresultat på 2,0 mill. kr og et årsresultat på 1,5 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
Hvem eier WENCHE'S SERVICE AS?
Største aksjonær er WENCHE JOHANSEN med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
Hvor holder WENCHE'S SERVICE AS til?
Forretningsadressen er Østre Porsangerveien 80, 9700 LAKSELV i PORSANGER kommune.

Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 21. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.

Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.