GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS
TRONDHEIM · Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester · Stiftet 2013
Dette er et aksjeselskap med base i Trondheim som tilbyr spesialiserte legetjenester innen gynekologi. Selskapet driver privatpraktiserende legevirksomhet med fokus på pasientbehandling og hadde en omsetning på 7 millioner kroner.
Om selskapet
- Org.nummer
- 999535984
- Organisasjonsform
- Aksjeselskap
- Næring (NACE)
- 86.221Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenesterSe alle selskaper i bransjen →
- Sektor
- Private aksjeselskaper mv.
- Kommune
- TRONDHEIM
- Adresse
- Toppen Helsesenter, Falkenborgvegen 9, 7044, TRONDHEIM
- Registrert i
- Merverdiavgiftsregisteret (ikke registrert)
- Foretaksregisteret (ikke registrert)
- NAV Aa-registeret (registrert)
- Søkeord
- privatpraktiserendelegevirksomhetherunderpasientbehandling
- Stiftet
- 2013
Aksjonærer
Største aksjonær: KRISTIN OFFERDAL (100,0 %)
- KRISTIN OFFERDALperson100,0 %
Kilde: Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2024. Eierandel av alle aksjer i GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS, summert over aksjeklasser. 3 år tilgjengelig i API-et.
Hendelser
- RegnskapRegnskap levert for 2025
- StiftelseGYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS stiftet
Økonomi
Beløp i mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat før skatt | Årsresultat |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,5 mill. kr | 3,3 mill. kr | 3,5 mill. kr | 2,7 mill. kr |
| 2024 | 6,8 mill. kr | 2,9 mill. kr | 4,8 mill. kr | 4,2 mill. kr |
| 2023 | 7,3 mill. kr | 3,0 mill. kr | 4,8 mill. kr | 4,2 mill. kr |
| 2022 | 7,6 mill. kr | 3,9 mill. kr | 3,9 mill. kr | 3,0 mill. kr |
| År | Sum eiendeler | Egenkapital | Gjeld | EBITDA |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22,0 mill. kr | 15,9 mill. kr | 6,2 mill. kr | – |
| 2024 | 19,3 mill. kr | 18,2 mill. kr | 1,1 mill. kr | – |
| 2023 | 15,0 mill. kr | 14,0 mill. kr | 1,0 mill. kr | – |
| 2022 | 15,6 mill. kr | 14,3 mill. kr | 1,3 mill. kr | – |
Nøkkeltall (2025)
Indikativ selskapsverdi
47,4 mill. kr
Basert på EV/EBITDA-multippel: 14,2 × EBITDA 2025 (3,3 mill. kr).
Slik regner vi
- Selskapsverdi (EV) = bransjens median-multippel × selskapets EBITDA fra siste årsregnskap (2025).
- Multiplene er Damodarans 2025-tall per NACE-seksjon, ikke justert for selskapets størrelse, vekst eller gjeld.
- Bokført egenkapital 2025: 15,9 mill. kr.
- Vi viser ikke verdi for holding-, finans- og eiendomsselskap, for selskap med omsetning under 5 mill. kr, eller når siste regnskap er eldre enn to år.
Kilde: Regnskapsregisteret og Damodaran 2025 bransjemultipler. Dette er et regnestykke på offentlige tall, ikke en verdivurdering.
Lignende selskaper
- MEMIRA AS279 mill. kr
- MOLOKLINIKKEN AS110 mill. kr
- KLINIKK HAUSKEN AS101 mill. kr
- OSLOFJORDKLINIKKEN AS68,4 mill. kr
- COSMO CLINIC AS65,5 mill. kr
- DR.DROPIN SPESIALIST AS53,1 mill. kr
Ledelse og styre
- Kristin Offerdal (f. 1969)Daglig leder
- Kristin Offerdal (f. 1969)Styrets leder
- Alexander Wahba (f. 1962)Varamedlem
Revisor og regnskapsfører
- SOLDI REGNSKAP ASRegnskapsfører
- ORKLA REVISJON ASRevisor
Kilde: Enhetsregisteret (Brønnøysundregistrene). Fødselsår vises slik registeret publiserer det.
Underenheter (1)
Signaler
Signaler beregnes ukentlig av Orakel fra registerdata.
Ofte stilte spørsmål om GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS
- Hva er organisasjonsnummeret til GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS?
- Organisasjonsnummeret er 999535984. Selskapet er registrert som aksjeselskap i Enhetsregisteret og ble stiftet i 2013.
- Hvem er daglig leder i GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS?
- Kristin Offerdal er daglig leder, og Kristin Offerdal er styrets leder. Kilde: Enhetsregisteret.
- Hvor mye omsatte GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS i 2025?
- Omsetningen i 2025 var 7,5 mill. kr, med et driftsresultat på 3,3 mill. kr og et årsresultat på 2,7 mill. kr. Kilde: Regnskapsregisteret.
- Hvem eier GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS?
- Største aksjonær er KRISTIN OFFERDAL med 100,0 % av aksjene (Aksjonærregisteret 2024).
- Hvor holder GYNEKOLOG KRISTIN OFFERDAL AS til?
- Forretningsadressen er Toppen Helsesenter, Falkenborgvegen 9, 7044 TRONDHEIM.
Sist oppdatert fra Brønnøysundregistrene 14. oktober 2026. Regnskapstall til og med 2025.
Data hentet fra Brønnøysundregistrene under NLOD 2.0. Økonomidata fra Regnskapsregisteret.